PodMod.com.tr’ye Hoşgeldiniz! 2013 yılında podmod.com.tr internet sitesiyle çıktığımız yolda bugün podmod.com.tr adıyla, sektörün önde gelen pod elektronik sigara seçeneklerini sunan ve mutlak en önde gelen on-line satış sitesidir. Saltnic likitler, Yedek Pod Kartuşlar Pod Mod’lar, Pod AIO Kit’ler… Samimi ve bilgili müşteri hizmetleri ekibimiz, aradığınızı bulmanıza yardımcı olmak için her zaman yardıma hazırdır. Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünlerin % 100 orijina olmasının yanısıra mümkün olan en düşük fiyata sahip olmasına özen gösteriyoruz. Sitemizde en sevdiğiniz elektronik sigara ve pod cihaz marka ve yedek parçalarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Sitemize girdikten sonra ilgilendiğiniz pod kit veya pod kartuş veya Saltnic Likit markasını/caromasını arama çubuğuna yazın ve karşınıza gelen seçeneklerden birisini tercih edin. Başlangıç ​​kitlerinden üst seviye cihazlara çok geniş bir ürün skalasını sizlere sunmanın haklı gururunu yaşayan podmod.com.tr, sizlerden aldığı güçle yine en iyileri/en yenileri sizlerle buluşturmaya devam edecek.

Elektronik Sigara ve Pod Kit alışverişlerinizde neden PodMod.com.tr ?

  1. Elektronik Sigara, Pod AIO Kit, Pod Cihaz, PodMod, Saltnic e-Likit ve Aksesuarlarını mümkün olan en iyi şekilde satma konusunda uzmanız.
  2. Ürünlerimizin % 100 orijinal olduğunu garanti ediyoruz. Tüm ürünlerimizi üretici firmaların resmi distribütörlerinden temin etmekteyiz. Şayet bizden satın aldığınız ürünlerin orijinal olmadığını tespit eder ve bu konuda üretici firmadan onay alamazsanız alışveriş tutarınızın tamamını iade ediyoruz.
  3. Müşterimizi önemsiyoruz, bu nedenle en son müşteri hizmetlerini sunuyoruz. Güler yüzlü ve bilgili müşteri hizmetleri ekibimiz, ürün ve hizmetlerimizle ilgili olabilecek her türlü sorunuzu cevaplayacaktır.
  4. Size sunduğumuz en güncel promosyonlardan haberdar olmak için haftalık haber bültenleri göndeririz, böylece daha da avantajlı alışveriş yapmanızı sağlıyoruz.
  5. Ürünlerimizin stok durumunu sürekli güncel tutuyoruz. Böylelikle alışverişlerinizde asla kötü sürprizlerle karşılaşmamanız için özen gösteriyoruz.
  6. Gizliliğiniz bizim önceliğimizdir. Kişisel bilgilerinizi asla paylaşmayız.

Hizmet Politikamız

  1. Müşterilere mümkün olan her şekilde özen göstermek
  2. Mümkün olan en kaliteli ürünleri sağlamak
  3. En kaliteli ürünleri mümkün olan en düşük fiyata sunmak

Saygı, güven ve samimiyetin, bizi başarılı kılan en önemli üç faktör olduğuna inanıyoruz. Gelin ve PodMod.com.tr’den alışveriş yapın. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız.