LÜTFEN BU WEB SİTESİNİ KULLANMADAN ÖNCE KULLANIM ŞEKLİ VE ŞARTLARINI OKUYUN. Bu sitenin tüm kullanıcıları bu siteye erişimin ve bu sitenin kullanımının aşağıdaki şartlar ve koşullara ve geçerli diğer yasalara tabi olduğunu kabul eder.

ELEKTRONİK SİGARA, POD AIO KIT, POD MOD, POD YEDEK PARÇA VE KARTUŞ, SALT LİKİT ÜRÜNLERİNİN SATIŞI

PodMod.com.tr veya bu siteye bağlı diğer alt sitelerin hiçbiri, Elektronik Sigara ve/veya aynı kategoride değerlendirilen Pod AIO Kit, Yedek Parça ve Salt Likit ürünlerini yasal sigara içme yaşı altındaki kişilere satmaz. Bu siteyi kullanarak, yasal sigara içme yaşından büyük olduğunuzu beyan etmiş olursunuz. PodMod.com.tr veya bu ana siteye bağlı alt sitelerin herhangi biri ve tümü, Elektronik Sigara ve Elektronik Sigara ile ilgili ürünlerin yasal sigara içme yaşı altında olan hiç kimseye teslim edilmemesi için her türlü çabayı gösterir. Bu siteyi kullanarak, PodMod.com.tr ve/veya bağlı sitelerden gelen Elektronik Sigara ve / veya Elektronik Sigara ile ilgili ürünlerin herhangi birinin veya tamamının kişisel kullanım amaçlı olduğunu ve yeniden satılmaya yönelik olmadığını kabul edersiniz.

HESABINIZ

Hesabınızın ve şifrenizin gizliliğini korumaktan ve bilgisayarınıza erişimi kısıtlamaktan siz sorumlusunuz ve hesabınız ya da şifreniz altında gerçekleşen tüm faaliyetlerin sorumluluğunu kabul ediyorsunuz. Yasal sigara içme yaşı altındaysanız PodMod.com.tr hizmeti reddedecek, tüm hesaplarınızı sonlandıracak, içeriği kaldıracak veya düzenleyecek veya siparişleri derhal iptal edecektir.

ELEKTRONİK İLETİŞİM

PodMod.com.tr ve bağlı sitelerin herhangi birine ve tümüne bir e-posta gönderdiğinizde veya www.PodMod.com.tr adresindeki web sitemize giriş yaptığınızda, bizimle elektronik formatta iletişim kurarsınız. Bu, PodMod.com.tr’ye ve bağlı sitelerin tümüne ve hepsine, web sitemizde yazılan e-posta veya metin yoluyla sizinle aynı elektronik formatta iletişim kurma izni verir.

GARANTİ FERAGATNAMESİ

Bu site ve bu sitedeki materyal ve ürünler “olduğu gibi” ve açık veya zımni herhangi bir şekilde garanti verilmeksizin satılmaktadır. PodMod.com.tr ve bağlı sitelerin herhangi biri ve tümü, sitede yer alan işlevlerin kesintisiz veya hatasız olacağını, kusurların düzeltileceğini taahhüt eder. PodMod.com.tr ve bağlı sitelerin tümü  bu sitede yer alan malzemelerin doğruluğu, yeterliliği, kullanışlılığı, zamanındalığı, güvenilirliği veya başka bir şekilde kullanılmasıyla ilgili hiçbir garanti veya beyanda bulunmazlar.

TİPOGRAFİK HAKA

PodMod.com.tr ve bağlı sitelerin tümü, ürün fiyatlarının yanlış bir şekilde listelenmesi durumunda, ürün için verilen siparişleri reddetme veya iptal etme hakkı saklıdır. Siparişiniz onaylandı bildirimi gelmiş olması bu hakkımızı sonlandırmaz.

SONLANDIRMA
Bu şartlar ve koşullar siteye eriştiğiniz ve / veya kayıt veya alışveriş işlemini tamamladığınızda sizin için geçerlidir. Bu şartlar ve koşullar veya bunların herhangi bir kısmı, PodMod.com.tr ve bağlı siteler tarafından herhangi bir zamanda ve herhangi bir sebeple bildirimde bulunmaksızın feshedilebilir.

SİTE KULLANIMI

Sitede e-posta gönderimleri esnasında, sohbet veya müstehcen veya küfürlü dil kullanımı da dahil olmak üzere herhangi bir şekilde tacizde bulunmak yasaktır. PodMod.com.tr çalışanları ve temsilcilerinin yanı sıra sitedeki diğer üyeler veya ziyaretçiler de dahil olmak üzere, başkalarının kimliğine bürünmek yasaktır. Bir suçu oluşturan, ihlal eden, hakaret içeren, müstehcen, tehdit edici, gizlilik veya tanıtım haklarını istila eden, küfürlü, yasa dışı veya sakıncalı herhangi bir içerik yükleyemez, dağıtamaz veya başka bir şekilde yayınlayamazsınız.

KATILIM FERAGATNAMESİ

PodMod.com.tr ve bağlı sitelerin tümü, sipariş edilen ürün ve yedek parçaları incelemez ve gözden geçirmez. Dolayısıyla malzemelerin içeriğinden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Size sitede kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği görüntüleme ve satın alma yeteneği sağlayarak, PodMod.com.tr’nin yalnızca bu tür bir dağıtım için pasif bir kanal görevi gördüğünü ve sitedeki herhangi bir içerik veya faaliyetle ilgili herhangi bir yükümlülük üstlenmediğini kabul etmiş sayılırsınız. Bununla birlikte, PodMod.com.tr ve bağlı sitelerin herhangi biri ve tümü (a) kötü niyetli, küçük düşürücü veya müstehcen, (b) hileli, aldatıcı veya yanıltıcı olarak belirlediği iletişim veya materyalleri engelleme veya kaldırma hakkını saklı tutar.

FERAGAT

Bu ürünler herhangi bir hastalığı teşhis, tedavi, iyileştirme veya önleme amacı taşımamaktadır. Yapılan bilgi ve açıklamalar eğitim amaçlı olup öncelikli olarak sağlık uzmanınızın yorumlarını dikkate almalısınız. Bu ürünleri satın alarak, ürünleri kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır. PodMod.com.tr; hiçbir koşul altında, herhangi bir ürünün kullanımına bağlı olarak veya herhangi bir ürüne bağlı olarak ortaya çıkması veya kaynak olarak kullanılması sonucu meydana gelebilecek zarar veya ziyandan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu tutulamaz. Satışını yaptığımız ürünler sadece YETİŞKİNLER için tasarlanmıştır.  Kullanmadan önce bir doktora danışılmasını tavsiye ederiz. Özellikle Salt Likit kullanımında, Kalp hastalığı veya yüksek tansiyonu bulunanlar, Hamile veya hamile kalmayı düşünenler ile Nikotin veya PG bazlı ürünlere alerjisi olanların kullanmamaları tavsiye olunur.

PodMod, herkese hizmet vermeyi reddetme hakkını saklı tutar.